Jsme dokonale sehraný tým        

Představujeme Vám

nás

Uvědomujeme si, že život s Alzheimerem není snadný a péče o nejbližší je fyzicky, ale především psychicky náročná. Víme, že péče o blízkého, kterému byla diagnostikována ALS je stejně a mnohdy ještě náročnější než o člověka s Alzheimerem. Jsme si vědomi, že ať k nám dáte člena své rodiny s jednou, či druhou diagnózou, je to Váš nejbližší na kterém Vám velmi záleží. Ve spolupráci se zkušenými odborníky z oboru poskytujeme komplexní služby určené lidem s Alzheimerovou a ALS diagnózou. 

Poskytujeme nadstandardní služby osobních asistentů, zdravotní i rehabilitační péči i vynikající kuchyni. Zajišťujeme také náplň volného času s ohledem na zájmy klientů, jejich potřeby a možnosti a v úzké součinnosti s rodinou se snažíme vytvořit podmínky i prostředí pro příjemný pobyt. Kvalita našich služeb se opírá o moderní technologické vybavení, které nabízí dnešní doba a dále o dostatečný počet trpělivých profesionálů, kteří poskytují podporu 24h denně.

Spolupracujeme s klinikami a vědeckými centry při výzkumu Alzheimerovi choroby v České republice i v Evropě. Podporujeme vědecké výzkumy vedoucí k eliminací dopadu na plnohodnotný život člověka a i proto jsme si dali za cíl stát se vlastním výzkumným centrem a přispívat svými vědomostmi, a díky tomu, že jsme s našimi klienty každý den, tak i zkušenostmi do vývoje metod a prostředků, které k tomu přispějí a udělají každému život lepší a duševně bohatší.  


...pro každého každý den