.

Spojujeme generace

Ubytování pro naše hosty

Přijeďte na víkend nebo v kdykoliv v týdnu na návštěvu a také na plnohodnotný Wellness a Relax pobyt. Ubytujeme Vás v komfortně zařízených pokojích s kompletním servisem. K dispozici a zcela zdarma máte veškeré vybavení centra od bazénu, infrasauny, kinosálu, přes terapeutickou místnost snoezelen, půjčovnu kol, fit centrum s veškerým zařízením, po zátěžové a pohybové trenažery, a mnoho dalšího včetně možnosti využít veškerou lékařskou diagnostiku. 

Kompletní strava a pitný režim, včetně služeb prádelny, kadeřnictví i kosmetiky pro dámy je samozřejmost.

Víme, že setkání se svými dětmi a vnoučaty je hezká a příjemná událost, která podporuje psychický i zdravotní stav, proto jsou děti, rodinný příslušníci i přátelé našich klientů u nás vítáni. 

Buďte se svými rodiči, se svým sourozencem, se svým příbuzným i kamarádem kdykoliv v měsíci a jak dlouho chcete. Nezáleží na tom jestli přijedou děti, sourozenci, partner nebo vzdálený příbuzný, o každého se postaráme bez ohledu jestli přijedete na víkend nebo kdykoliv v týdnu. Pokud se rozhodnete trávit den mimo zařízení, sebou vždy dostanete kapesního průvodce kam jít, co lze v okolí navštívit, kde jsou restaurace, kavárny, muzea, a jiné...

  • Kompletní strava a pitný režim
  • Kavárna - cukrárna - lahůdky
  • Půjčovna kol, včetně dětských kol
  • Rehabilitace a masáže
  • Přístup do zahrady - kamerunské kozy, mini koně, 
  • Dětský koutek i venkovní hřiště
  • Volný pohyb po domově i po areálu
  • Návštěvní doba pro neubytované hosty je každý den od 9 do 21h. 

Pokoje pro Vás

Pokoje jsou 2, 3 a 4 lůžkové s velmi pohodlnými postelemi. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené vlastní koupelnou. Každý pokoj je v originálním designu a WiFi připojení samozřejmostí. 

Vivien
Vivien

Prohlédněte si svůj 3 lůžkový pokoj

Xena
Xena

Prohlédněte si svůj 4 lůžkový pokoj 

Olivie
Olivie

Prohlédněte si svůj 3 lůžkový pokoj 

Emily
Emily

Prohlédněte si svůj 2 lůžkový pokoj 

Darja
Darja

Prohlédněte si svůj 3 lůžkový pokoj 

Beatrice
Beatrice