Spojení s rodinou

Ubytování pro vaše hosty

 perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi id est laborum et dolorum fuga et harum quidem rerum facilis.

Víme, ze setkání se svými dětmi a vnoučaty je hezká a příjemná událost, která podporuje psychický i zdravotní stav, proto jsou vaše děti u nás vítaný. O každého kdo za Vámi přijede se postarame bez ohledu jestli přijel na víkend nebo kdykoliv v týdnu. Není důležité jestli jsou to děti, sourozenci, partner nebo vzdálený příbuzný, přijel za Vámi a to je i pro nás důležité. Buďte se svými až 4-mi blizkými až 3 dny kdykoliv v měsíci, ubytování a jídlo je na náš účet.

Pokud se rozhodnete trávit den mimo zařízení, sebou vždy dostanete kapesního průvodce kam jít, co se dá ve městě a v okolí navštívit, kde jsou restaurace, kavárny, cukrárny i co dělat v případě, že by došlo k nepředvídatelnym změnam v chování díky nemoci.

Navštěvní doba každý den od 9 do 21h